Nedviga

ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА ЕКСПЕРТА У ПРИЙМАННІ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ

Понад 90% квартир здаються з порушеннями!
Дефекти в нових квартирах ховаються в незначних деталях та дрібницях, які можуть бути непомітні на перший погляд. Тому необхідно переконатися в компетентності забудовника та якості виконаної ним роботи. Неважливо, чи проводилося оздоблення у квартирі чи ні, вона не повинна містити ніяких дефектів.

Звичайно, за бажання кожен власник може самостійно зайнятися цим питанням та ретельно перевірити всі елементи. Однак навіть при хорошій попередній підготовці людина, яка раніше не була пов'язана з будівництвом, може з легкістю не помітити деяких невеликих недоліків. Тому наша компанія пропонує свою допомогу у прийманні квартири в новобудові, що здійснюється професійними фахівцями.

Під час приймання квартири в новобудові наш фахівець перевірить:
● Площа – здійснить контрольні виміри, а також розрахує площу на момент огляду;
● Дверні та віконні конструкції – перевірить якість виконаного монтажу, наявність несправностей, видимих пошкоджень та працездатність;
● Стіни та підлоги – оглядає внутрішні та зовнішні огороджувальні, залізобетонні деталі, перекриття;
● Інженерні комунікації – працездатність вентиляційної, електричної, каналізаційної системи та водопостачання;
● Якість обробки – виконані монтажні роботи, цілісність покриттів;


Чому ми?

Кваліфіковані спеціалісти

З великим досвідом роботи у будівництві, які досконально знають усі необхідні будівельні нормативи.

Допомога у заповненні документів

Наш спеціаліст допоможе заповнити акт огляду від забудовника та акт прийому-передачі

Виклик фахівця у найкоротші терміни

Ми можемо провести прийом вашої квартири максимально оперативно.

Питання та відповіді

 • Чи потрібно мені брати на приймання будь-який інструмент?

  Ні. У нашого фахівця є весь необхідний інструментарій та обладнання. А ось що Вам справді потрібно взяти: паспорт та договір інвестування.
 • За скільки днів потрібно залишити заявку на виїзд фахівця?

  Що раніше, то краще! Хоча б за 3-4 дні, а краще за тиждень. Якщо прийом вже завтра, все одно телефонуйте нам, ми зробимо все можливе, щоб виділити Вам фахівця. У нашій практиці були випадки надання послуги та через 3 години після звернення.
 • Забудовник обмежує час приймання. Чи вистачить 15-30 хвилин?

  Не рідко забудовник йде на такий прийом, виділяючи на приймання 15-30 хвилин. Але чи має він це право? Забудовник часто наводить такі аргументи: "Квартир у нас багато, а людей мало", "У нас такий регламент"... Але регламенту повинні підпорядковуватися лише співробітники організації, а нестача персоналу взагалі ніяк не повинен хвилювати інвестора і тим більше якось впливати на якість огляду. Навіть якщо представник компанії забудовника висуне подібні вимоги, ми в будь-якому разі доробимо нашу роботу ретельно та в повному обсязі! Ви купили вашу квартиру, вклали значну суму грошей та маєте право як слід оглянути майбутнє житло. Зазвичай приймання квартири фахівцем триває трохи більше 1 години. Не варто зациклюватись на цьому нюансі, спілкування з представником забудовника наш фахівець візьме на себе!
 • Що робити, якщо фактична площа квартири відрізняється від зазначеної в техпаспорті?

  У разі необхідно зробити обмір приміщення, використовуючи точне устаткування, з виявлення фактичної площі. Таким чином Ви зможете дізнатися чи є відхилення фактичної площі від проектної. Виникають ситуації, коли забудовник вимагає доплату за додаткові метри або навпаки площа квартири менша за проектну. Для цього потрібно обов'язково проводити замір площі. Так Ви зможете або отримати компенсацію за відсутні кв.м. або переконатися в тому, що дійсно площа квартири збільшена і Ви заплатите за точну кількість кв. м.
 • Як відбувається приймання квартири з вашим фахівцем?

  Наш фахівець приїжджає на об'єкт за 20 хвилин до призначеного часу, телефонує та зустрічається з Вами, далі з представником забудовника Ви разом прямуєте на огляд квартири. Фахівець оглядає квартиру за допомогою професійного обладнання, замірює площу, записує зауваження в дефектний акт. Потім разом зі спеціалістом Ви прямуєте до офісу для підписання документів. Спеціаліст від нашої компанії допомагає клієнту на кожному етапі приймання квартири.

Напишіть нам прямо зараз!

Використовуючи зручний Вам месенджер

Замовити приймання квартири


Дякуємо!

Ми звяжемось з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Made with