Наша команда

Illustration

Ілля

досвід у сфері нерухомості – 17 років

Має глибокі знання в сфері нерухомості та будівництва. Він може швидко і точно оцінити будь-яку ситуацію, знайти всі тонкощі і нюанси. Завжди готовий до переговорів, він не боїться відстоювати інтереси клієнта і завжди досягає мети.

Illustration

Сергій

Понад 5 років досвіду юристом забудовника 

Досвідчений практикуючий юрист, що пропрацював понад 5 років в юридичних відділах будівельних компаній. Володіє глибокими знаннями специфіки роботи забудовників, їх тактик укладання угод, знає всі їхні прийоми і хитрощі. Завдяки цьому може передбачити можливі «підводні камені» та запобігти ризикам при купівлі нерухомості в новобудові.

Illustration

Олег

Адвокат

Адвокат з 15-річним досвідом судової практики у сфері нерухомості. Спеціалізується на представництві інтересів покупців у суді, має велику кількість успішних справ щодо захисту їх прав. Завдяки його участі клієнти компанії завжди впевнені у можливості відстояти свої інтереси в судовому порядку.

Про сервіс перевірки нерухомості Nedviga 

● 10 років на ринку юридичного супроводу операцій з нерухомістю - Перевірили понад 900 ЖК.● Підтримка 24/7.● Оперативність – на завтра призначено підписання договору? Ми встигнемо перевірити всі ризики, допоможемо уникнути купівлі ризикованого об'єкту!● Зручність – можливість замовити перевірку та отримати результати онлайн.● Комплексний супровід – від перевірки ризиків інвестування до оформлення права власності.● Супровід угод з нерухомістю на стадіях: укладання договору, фінансування, введення в експлуатацію об'єкта нерухомості, оформлення права власності, подальшого продажу чи здачі в оренду, управління об'єктом нерухомості.● Супроводжуємо всі види угод з нерухомістю:- Попередні договори- Договори інвестування- договори купівлі-продажу облігацій,- договори купівлі-продажу деривативу, майнових прав на нерухомість- договори купівлі-продажу нерухомості- договори дарування, міни- договори участі у фонді фінансування нерухомості- участь у кооперативі● Консультування з питань податкових зобов'язань під час укладання угоди

Послуги

Консультації

Повний аналіз документів

Перевірка обєкта нерухомості

Перевірка продавця нерухомості

Перевірка законності будівництва

Перевірка правовстановлюючих документів

Перевіркаправ на землю

Перевірка заборон відчуження нерухомості

Перевірка судових спорів щодо нерухомості

Перевірка ризиків інвестування

Аналіз договору на придбання нерухомості чи майнових прав, внесення необхідних змін

Виїзд юриста на підписання договору

Досудове врегулювання спорів

Замовити перевірку

Прикрепить файл

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемось

Can't send form.

Please try again later.

Made with